Vítejte na skalce.

Servis počítačů.
Seznam, najdu tam co neznám.
Slu?by pro všechny.
TOPlist

 

Užitečné odkazy

> Lyžařské Areály v našem okolí <

SKI Bižu areály

Severák, Bedřichov, Tanvaldský Špičák

Sjezdové tratě, půjčovny a servisy lyží, v letní sezóně kol.

SKI Bižu areály

Ski areál Ještěd

Příjemné lyžování pod dominantou Liberce.

Ski areál Ještěd

> Servis, prodej a půjčovna kol, lyží <

B-sport v Hraběticích

Rodinná půjčovna sportovních potřeb s kvalitním servisním zázemím fungující od roku 1992 a od roku 2004 v novém objektu. Poskytujeme veškeré služby pro Vaše sportovní radovánky a to jak v zimě, tak i v létě. Poskytujeme servis a opravy veškerého sportovního příslušenství. Vybavíme jednotlivce i skupiny.

B-sport Hrabětice

ADLER Ski Centrum s.r.o.

Firma se nachází v samém centru Lyžařského areálu Malinovka v Bedřichově v Jizerských horách. Od podzimu 2008 jsou naše prostory zrekonstruovány   v novém apartmánovém domě Nisa. Servis, prodej a půjčovna lyží, kol a dětských tažných vozítek.

ADLER

SKI Bižu SPORT

SKI Bižu SPORT = největší řetězec půjčoven, lyžařských škol a servisu v Jizerských horách. Naše provozovny naleznete v největších lyžařských areálech Jizerských hor - Tanvaldský Špičák, Severák a Bedřichov.

SKI Bižu SPORT

> Další možnosti sportovního vyžití <

Plavecké bazény

Jablonec nad Nisou, Liberec, Babylon

Bobová dráha Janov nad Nisou

Nová bobová dráha v Janově nad Nisou je skvělou atrakcí a vzrušujícím zážitkem pro aktivní využití volného času pro návštěvníky všech věkových kategorií. Otevřeno v létě i v zimě.

Bobová dráha

> Tipy na výlety v našem okolí <

Kryštofovo údolí

Ideální rodinný výlet do malebné vesničky s vlastním orlojem. V zimním období s nasvíceným venkovním Betlémem.

Kryštofovo údolí

Ještěd

Televizní vysílač s rozhlednou, restaurací a hotelem. Od jara do podzima pěší a cyklo turistika. Možnost jízdy kabinkovou lanovkou.

Ještěd

Rozhledna Černá Studnice

Jedna z nejznámějších rozhleden v Jizerských horách, která se vypíná nad střediskem Bedřichov na stejnojmenném vrchu (859 m.n.m.). První dřevěná stavba byla postavena již koncem 19. století.

Černá Studnice

Rozhledna Královka

Jedna z nejznámějších rozhleden v Jizerských horách, která se vypíná nad střediskem Bedřichov na stejnojmenném vrchu (859 m.n.m.). První dřevěná stavba byla postavena již koncem 19. století.

Královka

Severočeské muzeum v Liberci

Severočeské muzeum v Liberci patří mezi největší muzea v České republice. Založeno bylo v roce 1873 jako uměleckoprůmyslové muzeum a v českých zemích je nejstarším muzeem tohoto typu.

Severočeské muzeum

Muzeum skla a bižuterie v Jablonci nad Nisou

Muzeum shromažďuje sbírku hmotných dokladů vztahujících se k historii i současnosti českého sklářství, šperkařství, výroby bižuterie, faleristiky (pozn. řády, vyznamenání), mincovnictví, české i zahraniční provenience.

Muzeum Skla

ZOO Liberec

ZOO Liberec je známa svým úspěšným chovem bílých tygrů.

ZOO Liberec

Botanická zahrada Liberec

Botanická zahrada Liberec se stará o nejpestřejší soubory exotických rostlin v České republice. Ročně ji navštěvuje kolem 100 000 lidí.

Botanická zahrada

Zámek Liberec

Rozsáhlý barokní zámek je jednou z mnoha památek města Liberce, nacházejícího se v severních Čechách. Na zámku se konají různé kulturní akce. U zámku je park.

Zámek Liberec

Zámek Frýdlant

Původní hrad, rozšířený v 16. století o renesanční zámek, se stal po bitvě na Bílé hoře majetkem slavného vojevůdce Albrechta z Valdštejna.

Zámek Frýdlant

Další tipy na výlety ve zdejším krásném kraji najdete na stránkách Městského informačního centra Liberce v pravém horním rohu pod hlavičkou OKOLÍ .

 © 2010 Penzion Skalka